Big City

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum Ogólnotematyczne


    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i

    avatar
    glin b
    Gość


    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i Empty ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i

    Pisanie  glin b Czw Lut 18, 2010 11:05 pm

    no i zauważyłem,że ktoś nie spuścił wody ;p
    avatar
    juhas
    Gość


    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i Empty Re: ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i

    Pisanie  juhas Czw Lut 18, 2010 11:07 pm

    Tak to jest jak się mieszka z brudasami Cool
    avatar
    glin b
    Gość


    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i Empty Re: ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i

    Pisanie  glin b Czw Lut 18, 2010 11:14 pm

    ale ja mieszkam sam What a Face
    avatar
    sia?a ba
    Gość


    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i Empty hahaha

    Pisanie  sia?a ba Sob Lut 20, 2010 12:05 pm

    glin, wracaj na kafeterie:D
    Andzia
    Andzia


    Liczba postów : 9

    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i Empty Re: ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i

    Pisanie  Andzia Sob Lut 20, 2010 12:27 pm

    ...albo naucz sie spuszczac wode glin:geek: geek


    Sponsored content


    ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i Empty Re: ostatnio sie wydarzyło bardzo ciekawe wydarzenie.mianowicie poszedłem do kibla i

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:16 pm